Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

ZNAMY FINAŁOWĄ 10 UCZESTNIKÓW XIV EDYCJI OLIMPIADY "GWIEZDNY KRĄG"!2018-11-21

ZNAMY FINAŁOWĄ 10 UCZESTNIKÓW XIV EDYCJI OLIMPIADY "GWIEZDNY KRĄG"!

Tysiące młodych osób z całej Polski zmierzyli się z trudnymi pytaniami na temat Unii Europejskiej. Nie wszyscy znali odpowiedzi, do finałowej 10-tki zakwalifikowali się uczestnicy o imponującej wiedzy.

Do rozgrywek finałowych zakwalifikowali się najlepsi z najlepszych! Chcesz poznać zwycięzców? Czytaj więcej!!

Nabór na studia w Kolegium Europejskim (College of Europe)2018-11-20

Nabór na studia w Kolegium Europejskim (College of Europe)

Kolegium Europejskie ogłasza nabór na rok akademicki 2019/2020. Co roku, ponad 70% studentów otrzymuje pełne lub częściowe stypendia finansowane ze środków rządowych, Komisji Europejskiej lub Parlamentu Europejskiego. Rekrutacja trwa do 16 stycznia 2019 r.

Szczegóły...

Korzystałeś z naszych usług? Wypełnij ankietę!2018-11-16

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dot. funkcjonowania naszego Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz.

Przewodniczący Tajani o porozumieniu w sprawie Brexitu2018-11-16

“Brexit najsilniej dotknie ludzi. Najważniejsze są prawa naszych obywateli, zachowanie kruchego pokoju w Irlandii Północnej i zabezpieczenie miejsc pracy, zagrożonych przez wyjście Wielkiej Brytanii z UE”, powiedział Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani, odnosząc się do sprawozdania na temat porozumienia w sprawie Brexitu, złożonego dziś, przez głównego negocjatora, Michela Barnier, podczas Konferencji Przewodniczących grup politycznych