Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Kolejne szkolenie ED-Bydgoszcz, kolejna szansa na fundusze europejskie2017-11-08

Jesteś zainteresowany założeniem działalności gospodarczej? Poszukujesz pieniędzy na rozpoczęcie lub rozwinięcie własnej firmy? To szkolenie jest dla Ciebie! Przyjdź, dowiedź, się, skorzystaj z funduszy europejskich i dołącz do przedsiębiorców.

Uwaga Absolwenci – ogłaszamy konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską2017-11-08

Jesteś tegorocznym Absolwentem, a Twoja praca licencjacka lub magisterska dotyczyła stosunków międzynarodowych Unii Europejskiej? Masz szansę na jej opublikowanie oraz na zdobycie atrakcyjnej nagrody! Nie czekaj, zgłoś się do IX edycji naszego konkursu. Termin nadsyłania pracy to 10. grudnia 2017 r.

Listopadowy dyżur doradcy ds. funduszy - tym razem w Inowrocławiu2017-11-07

Poszukujesz najnowszych informacji o dostępnych funduszach UE w naszym regionie? Masz ciekawy pomysł na biznes lub projekt społeczny? Proponujemy indywidualne spotkanie z ekspertem ds. funduszy, które odbędzie się w Inowrocławiu już 20. listopada (poniedziałek), w godzinach: 15.00-18.00.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej – Startujemy!2017-11-06

Interesujesz się Unią Europejskiej? Chciałbyś odbyć staż w Brukseli? Weż udział w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” organizowanej od 2004 roku!