Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Międzynarodowa współpraca w branży WOD-KAN2016-03-21

Myślisz o nawiązaniu współpracy międzynarodowej w branży WOD-KAN? W imieniu kujawsko-pomorskiego punktu Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej towarzyszącej kolejnej edycji Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji.

Fotorelacja z rozdania nagród w europejskich konkursach2016-03-15

Wycieczki do Brukseli, tablety, gry "Gwiezdny Express", multimedialne narzędzia do nauki języków obcych - to nagrody jakie otrzymali w poniedziałek laureaci VI edycji konkursów dotyczących różnorodności kulturowej i językowej UE. 

Osiągnięcia UE w 2015 - nowy raport2016-03-09

Czym zajmowała się w ostatnim roku Unia Europejska? W jakim stopniu osiągnęła swoje priorytetowe cele? Polecamy lekturę najnowszego rocznego raportu z działalności UE w 2015 roku (dostępny w języku polskim).

Zapytaj eksperta o fundusze europejskie2016-03-04

Co oferują fundusze europejskie przedsiębiorcom, NGO lub samorządom? Zapytaj o to eksperta podczas dyżuru w PIE Europe Direct - Bydgoszcz 21 marca 2016 r.

Wyniki konkursu plastycznego, fotograficznego i lingwistycznego2016-02-26

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego, fotograficznego i lingwistycznego za nadesłanie prac. Prezentujemy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych w naszych konkursach.

Pełen energii, ciekawy świata, otwarty na dyskusję - dołącz do MPE2016-02-17

Jesteś młody, kreatywny i otwarty na dyskusję o sprawach ważnych dla Europejczyków? To dobre miejsce dla Ciebie. Dołącz do grona uczestników Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego w Bydgoszczy. Najbliższe spotkanie już 22 lutego o 16:30.