Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Nowe numery biuletynów ED-Bydgoszcz2016-04-01

W nowych numerach naszych biuletynów informacyjnych przybliżamy temat geo-blockingu, odpowiadamy na praktyczne pytania o plan inwestycyjny dla Europy i informujemy o funduszach na wymiany młodzieżowe i partnerstwa międzynarodowe.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!2016-03-24

Zespół Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz przy WSG życzy ciepłych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Informujemy, że w piątek 25 marca biuro PIE ED-Bydgoszcz będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu tuż po świętach.

Międzynarodowa współpraca w branży WOD-KAN2016-03-21

Myślisz o nawiązaniu współpracy międzynarodowej w branży WOD-KAN? W imieniu kujawsko-pomorskiego punktu Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej towarzyszącej kolejnej edycji Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji.

Fotorelacja z rozdania nagród w europejskich konkursach2016-03-15

Wycieczki do Brukseli, tablety, gry "Gwiezdny Express", multimedialne narzędzia do nauki języków obcych - to nagrody jakie otrzymali w poniedziałek laureaci VI edycji konkursów dotyczących różnorodności kulturowej i językowej UE. 

Osiągnięcia UE w 2015 - nowy raport2016-03-09

Czym zajmowała się w ostatnim roku Unia Europejska? W jakim stopniu osiągnęła swoje priorytetowe cele? Polecamy lekturę najnowszego rocznego raportu z działalności UE w 2015 roku (dostępny w języku polskim).

Zapytaj eksperta o fundusze europejskie2016-03-04

Co oferują fundusze europejskie przedsiębiorcom, NGO lub samorządom? Zapytaj o to eksperta podczas dyżuru w PIE Europe Direct - Bydgoszcz 21 marca 2016 r.