Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku2019-02-20

Czy byliście już w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku? Jeśli nie, to polecamy! Warto zwiedzić, poznać historię i dowiedzieć się jak powstała legendarna "Solidarność"!

Misja ECS:
"Chcemy zachować w pamięci Polaków i Europejczyków doświadczenie Solidarności jako pokojowej europejskiej rewolucji, aby we wspólnocie europejskich demokracji Solidarność była ważną częścią mitu założycielskiego Europy."

www.ecs.gda.pl 

Spotkania sieci Europe Direct w Gdańsku2019-02-19

Spotkania cały czas trwają...:) dowiadujemy się o kampaniach UE, programach, działaniach tak, aby wszystkie te informacje przekazać później naszym wspaniałym obserwatorom czyli Wam! Pamiętaj, że możesz się do nas zgłaszać z pytaniami dot. Unii Europejskiej i ogólnych spraw związanych z Europą. Zawsze postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania i Ci pomóc!

 

Dyżur doradcy ds. funduszy europejskich2019-02-18

Dziś w godz.15:00-18:00 odbędzie się dyżur eksperta ds. funduszy europejskich w Solcu Kujawskim w Centrum Aktywności i Edukacji. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany oraz ma możliwość udziału to zapraszamy! Podczas dyżuru naszego eksperta mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej konsultacji w zakresie funduszy europejskich i nie tylko. 
Napisz do nas: europedirect-bydgoszcz@byd.pl

Biuro zamknięte2019-02-17

W dniach 18-20 lutego pracujemy poza biurem. Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Bydgoszcz będzie w tym czasie zamknięty. Zachęcamy do kontaktu: europedirect-bydgoszcz@byd.pl lub 733 753 001. Tym czasem jesteśmy w drodze do Gdańska na szkolenie. Będziemy relacjonować na bieżąco nasze działania.