Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Zapraszamy na Dialog Obywatelski2019-11-26

W piątek 29.11.2019 w godz. 13:00-15:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się Dialog Obywatelski z pracownikiem Komisji Europejskiej z Dyrekcji Wymiaru Sprawiedliwości i Konsumentów. Zapraszamy do udziału w dyskusji. Wstęp otwarty! Zainteresowany udziałem? Napisz do nas: europedirect-bydgoszcz@byd.pl  #EUdialogues #FutureOfEurope

Wyniki II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o Unii Europejskiej2019-11-21

Wyniki II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o Unii Europejskiej już dostępne!!

Przy okazji jeszcze raz gratulacje dla uczestników z naszego regionu, którzy wzięli udział w II etapie olimpiady i dzielnie zmagali się z niełatwymi pytaniami! 

Sprawdź wyniki:
http://gwiezdnykrag.pl/…/wazne-wyniki-ii-etapu-wraz-z-list…/

Zachęcamy do udziału w seminarium 2019-11-19

Zachęcamy do udziału w seminarium - „Mobilność artystów i profesjonalistów. Programy wsparcia dla sektora kultury”. Celem seminarium jest pokazanie możliwości rozwoju ścieżki zawodowej artystów i profesjonalistów sektora kultury, na poziomie ponadnarodowym.
Więcej informacji.

XI edycja konkursu na najlepszą pracę licencjaką i magisterską2019-11-18

Drodzy absolwenci uczelni wyższych! Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych Unii Europejskiej!

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć tutaj: http://www.europedirect-bydgoszcz.byd.pl/id,113/konkurs-na-najlepsza-prace-licencjacka-i-magisterska

DEADLINE: 20 grudnia

Zachęcamy do składania prac, do wygrania nagrody!