Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Unijny humanitarny most powietrzny dla Iraku i dodatkowe fundusze2020-07-29

Kolejny lot w ramach mostu powietrznego z ponad 40 tonami zaopatrzenia medycznego i awaryjnego dotarł do Iraku i posłuży wzmocnieniu pomocy humanitarnej. Lot ten jest częścią bieżącego wsparcia realizowanego przez „Drużynę Europy” (Team Europe), obejmującego działania na rzecz złagodzenia najpoważniejszego światowego kryzysu humanitarnego, na które wpływ mają jednak ograniczenia w transporcie w następstwie pandemii koronawirusa.

Wywiad z Markiem Prawdą o przyszłości stosunków Polski z UE2020-07-28

Marek Prawda - Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce o relacjach Polski z UE oraz unijnych instytucjach. Zachęcamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=4wTgEjKGWnE

We are looking for 2 volunteers for 9 months2020-07-27
Attention!! We are looking for 2 volunteers for 9 months
The CRIJ Normandie - Europe Direct (information youth center) is looking for 2 European Solidarity Corps volunteers from European Union Members States between 18 and 30 years old, starting in September 2020, for 9 months.
Obejrzyj najnowszy film o roli pszczół w naszym ekosystemie2020-07-24

W centrum Bydgoszczy, na dachu Wyższej Szkoły Gospodarki znajduje się pasieka. Nasi pszczelarze zaglądają do uli pszczelich i opowiadają o roli pszczół w naszym ekosystemie. Pamiętajmy, jeżeli wyginą pszczoły nie będzie też nas - ludzi! Chrońmy pszczoły!

Obejrzyj nasz film tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zmebyBQnQlM