Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

The European Music Gallery Festival 20202020-08-06

Już 10 sierpnia startuje The European Music Gallery Festival 2020 i będzie trwał aż do 11 września! Koncerty online na żywo z Berlina, Kopenhagi, Bratysławy, Lizbony, Budapesztu, Brukseli, Amsterdamu, Londynu i wiele innych miast! Zachęcamy do oglądania!

Więcej:

https://www.euyo.eu/projects/upcoming-projects/european-music-gallery-festival-2020/

https://www.youtube.com/watch?v=aoiI1cvlNMg

Strategia UE w zakresie unii bezpieczeństwa: nowy ekosystem bezpieczeństwa2020-07-29

Komisja Europejska przedstawiła dzisiaj nową strategię UE w zakresie unii bezpieczeństwa na lata 2020–2025, ukierunkowaną na priorytetowe obszary, w których UE może wymiernie wesprzeć państwa członkowskie w promowaniu bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców Europy. 

Działania w odpowiedzi na koronawirusa: rynki kapitałowe wsparciem procesu odbudowy Europy2020-07-29

Komisja Europejska przyjęła dziś pakiet na rzecz odbudowy rynków kapitałowych stanowiący element ogólnej strategii Komisji na rzecz odbudowy gospodarki po kryzysie związanym z COVID-19. Przedstawione dziś środki mają natomiast na celu wprowadzenie rozwiązań, dzięki którym rynki kapitałowe będą mogły w łatwiejszy sposób pomagać europejskim przedsiębiorstwom w wychodzeniu z kryzysu. 

Nasz poranek zaczął się dzisiaj bardzo pozytywnie! 2020-07-29

Rozmawialiśmy z dziećmi o naszym środowisku i pszczołach. Dzieci dowiedziały się o roli pszczół w ekosystemie oraz o tym jak możemy je chronić. Przeprowadziliśmy również quiz!