Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Nowy film na YouTube!2020-11-17

Nowy film na naszym kanale na YouTube już dostępny! Debata online "W kierunku nowej polityki migracyjnej". Zachęcamy do oglądania!
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=tFvCwHoOU1s

Już w najbliższy poniedziałek debata!2020-11-10

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się debata "W kierunku nowej polityki migracyjnej". Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams oraz będzie dostępne na naszym kanale YouTube: http://acconpit.com/7FqM Przy okazji zachęcamy do subskrypcji. Już wkrótce pojawią się nowe filmy.

Nasz najnowszy newsletter już dostępny!2020-11-03

Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym newsletterem wrzesień-październik 2020. Newsletter zawiera informacje na temat działań instytucji UE oraz działań naszego biura. 

Sprawdź tutaj: http://www.europedirect-bydgoszcz.byd.pl/userfiles/files/Newsletter%20nr%205.pdf?fbclid=IwAR2bu7JldyGj_CaxZdRPlsEuzWYWO4SBFa3clZY5xxBRzIpGfAWHjEmEe9E

Dialog Obywatelski ONLINE „Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID w sezonie grypowym”2020-10-30

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dialogu Obywatelskim ONLINE „Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID w sezonie grypowym”, który odbędzie się w czwartek 5 listopada br. w godz. 10:00-11:00. Na nurtujące wszystkich pytania dotyczące obecnej pandemii odpowie dr. n. med. Piotr Kramarz z Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). Spotkanie poprowadzą Aleksandra i Piotr Stanisławscy, autorzy bloga popularnonaukowego Crazy Nauka.
Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach na Facebooku oraz na czacie YouTube podczas transmisji.
Transmisja na profilach PKE w mediach społecznościowych: Facebook lub YouTube.
Więcej szczegółów w załączonym zaproszeniu.