Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Spotkanie z doradcą ds. funduszy europejskich2016-02-03

Planujesz ubiegać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej? Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu informacji? W PIE Europe Direct - Bydgoszcz znajdziesz wskazówki, co robić. Na najbliższe, bezpłatne konsultacje z ekspertem ds. funduszy zapraszamy 29 lutego 2016 r.

18 grudnia zapraszamy tylko do 12:002015-12-18

Informujemy, że 18.12.2015 (piątek) Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz będzie otwarty do godz. 12:00. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem, zachęcamy do odwiedzania naszych profili w mediach społecznościowych na Facebooku i Twitterze.

Nagradzamy najlepsze prace licencjackie i magisterskie o Unii Europejskiej2015-12-14

Jesli w 2015 roku obroniles swoja prace licencjacka lub magisterska poswiecona relacjom miedzynarodowym Unii Europejskiej – nie odkladaj jej do szuflady. Masz szanse na jej opublikowanie w recenzowanych czasopismach naukowych oraz na atrakcyjne nagrody rzeczowe! Zglos swoja prace do VII edycji konkursu na najlepsza prace licencjacka i magisterska organizowanego przez Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz. Masz czas do 31 grudnia!

Napisz, zrób zdjęcie, namaluj...i wyjedź do Brukseli!2015-12-02

Cel jest jeden - pokaż jak najlepiej potrafisz, jak wielobarwna kulturowo i językowo jest Europa. Drogi do jego osiągnięcia są trzy. To od Ciebie zależy, którą wybierzesz! Aby wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct Bydgoszcz i Toruń, musisz napisać krótkie wypracowanie, zrobić zdjęcie lub namalować obrazek. Na autorów najlepszych prac czekają wycieczki do Brukseli, multimedialne narzędzia do nauki języków obcych, tablety, gry europejskie i wiele innych! Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia!