Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Szkolenie „Europa dla biznesu – szanse i wyzwania” za nami2017-11-21

Szkolenie „Europa dla biznesu – szanse i wyzwania” za nami. Jak założyć własną firmę? Skąd pozyskać pieniądze na jej założenie lub rozwinięcie? Na te i inne pytania odpowiadał nasz ekspert. Oprócz wiedzy nasi słuchacze otrzymali również bezpłatne publikacje i inne materiały informacyjne. Zobaczcie kilka zdjęć z wydarzenia, które zorganizowane zostało w Inowrocławiu przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu.

Namaluj nam Unię - konkurs "Wielobrawna Europa" ogłoszony2017-11-20

„Wielobarwna Europa" to jeden z trzech, przygotowanych przez ED-Bydgoszcz konkursów w ramach inicjatywy „Zjednoczeni w różnorodności". Namaluj i pokaż nam jak wielobarwna jest Unia Europejska. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody: wycieczka do Brukseli lub Strasburg, modne gadżety, gry i książki. Przypominamy termin nadsyłania prac: 10 grudnia 2017 r.

 

Oferta pracy w Europe Direct - Bydgoszcz2017-11-17

Wyższa Szkoła Gospodarki poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz. Sprawdź szczegóły oferty pracy! Czekamy na CV zainteresowanych kandydatów.

Przedłużony termin nadsyłania tekstów do czasopism naukowych2017-11-12

Przyjmujemy artykuły naukowe w j. polskim i angielskim do publikacji w punktowanych i recenzowanych czasopismach „Studia i analizy europejskie” oraz „Unia Europejska - perspektywy społeczno-ekonomiczne”. Na propozycje czekamy do 30 listopada!