Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Życzenia świąteczne2018-12-21

Pełnych ciepła, spokoju i radości świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku!

życzy Zespół Europe Direct Bydgoszcz :)

P.S. Nasze biuro będzie zamknięte do 6 stycznia. Zapraszamy serdecznie już 7 stycznia, pełni energii będziemy podejmować kolejne wyzwania związane z szerzeniem informacji europejskiej.

Debata "Mam prawo!"2018-12-19

Dziś o 14:00 odbędzie się debata europejska "Mam prawo!". Zaproszeni goście będą przypominać nam jakie mamy prawa jako obywatele Unii Europejskiej oraz mówić o tym jak ważną rolę pełni Parlament Europejski, nie zabraknie również ważnych informacji dot. zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego w maju 2019!  Zapraszamy zainteresowanych tematem na kampus Wyższej Szkoły Gospodarki.

Wykłady europejskie2018-12-18

Dziś odbyły się wykłady europejskie! Studenci poznali rolę Parlamentu Europejskiego oraz dowiedzieli się o nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego (w maju 2019 r.). Wykłady europejskie to cykl wykładów organizaowanych przez nasz Punkt Informacji Europejskiej. Zapraszamy do współpracy!!

KONKURS2018-12-13

Oto skrót Regulaminu konkursu dla szkół średnich Euroscola 2018:
1. Celem konkursu jest wyłonienie klas/grup w wieku 16-18 lat, które otrzymają zaproszenie na spotkanie Euroscola odbywające się w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.