Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Namaluj nam Unię - konkurs "Wielobrawna Europa" ogłoszony2017-11-20

„Wielobarwna Europa" to jeden z trzech, przygotowanych przez ED-Bydgoszcz konkursów w ramach inicjatywy „Zjednoczeni w różnorodności". Namaluj i pokaż nam jak wielobarwna jest Unia Europejska. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody: wycieczka do Brukseli lub Strasburg, modne gadżety, gry i książki. Przypominamy termin nadsyłania prac: 10 grudnia 2017 r.

 

Oferta pracy w Europe Direct - Bydgoszcz2017-11-17

Wyższa Szkoła Gospodarki poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz. Sprawdź szczegóły oferty pracy! Czekamy na CV zainteresowanych kandydatów.

Przedłużony termin nadsyłania tekstów do czasopism naukowych2017-11-12

Przyjmujemy artykuły naukowe w j. polskim i angielskim do publikacji w punktowanych i recenzowanych czasopismach „Studia i analizy europejskie” oraz „Unia Europejska - perspektywy społeczno-ekonomiczne”. Na propozycje czekamy do 30 listopada!

"Zjednoczeni w różnorodności" - VIII edycja konkursów ogłoszona2017-11-09

Namaluj, sfotografuj, opisz jak wielobarwna kulturowo i językowo jest Europa i wygraj: wycieczkę do Brukseli lub Strasburga, modny gadżet elektroniczny, multimedialne narzędzia do nauki języków obcych i gry europejskie! Weź udział w tegorocznej edycji konkursów "Zjednoczeni w różnorodności".

Kolejne szkolenie ED-Bydgoszcz, kolejna szansa na fundusze europejskie2017-11-08

Jesteś zainteresowany założeniem działalności gospodarczej? Poszukujesz pieniędzy na rozpoczęcie lub rozwinięcie własnej firmy? To szkolenie jest dla Ciebie! Przyjdź, dowiedź, się, skorzystaj z funduszy europejskich i dołącz do przedsiębiorców.

Uwaga Absolwenci – ogłaszamy konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską2017-11-08

Jesteś tegorocznym Absolwentem, a Twoja praca licencjacka lub magisterska dotyczyła stosunków międzynarodowych Unii Europejskiej? Masz szansę na jej opublikowanie oraz na zdobycie atrakcyjnej nagrody! Nie czekaj, zgłoś się do IX edycji naszego konkursu. Termin nadsyłania pracy to 10. grudnia 2017 r.