Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Ostatni w tym roku dyżur doradcy ds. funduszy przed nami2017-11-29

Masz pytanie dotyczące pozyskania środków z Unii Europejskiej na założenie lub rozwinięcie biznesu. Dobrze trafiłeś. Europe Direct – Bydgoszcz zaprasza  w najbliższy poniedziałek – 4. grudnia, godz.15.00-18.00 na kolejny dyżur doradcy ds. funduszy europejskich. Miejsce: Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu (parter, sala nr 3)

Młodzieżowy Parlament Europejski w akcji!2017-11-23

Już jutro kolejne spotkanie Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego. Nasz Parlament to grupa aktywnej młodzieży, lokalnie zaangażowanej w sprawy europejskiej wagi. Nie czekaj, dołącz do nas!

Szkolenie „Europa dla biznesu – szanse i wyzwania” za nami2017-11-21

Szkolenie „Europa dla biznesu – szanse i wyzwania” za nami. Jak założyć własną firmę? Skąd pozyskać pieniądze na jej założenie lub rozwinięcie? Na te i inne pytania odpowiadał nasz ekspert. Oprócz wiedzy nasi słuchacze otrzymali również bezpłatne publikacje i inne materiały informacyjne. Zobaczcie kilka zdjęć z wydarzenia, które zorganizowane zostało w Inowrocławiu przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu.

Namaluj nam Unię - konkurs "Wielobrawna Europa" ogłoszony2017-11-20

„Wielobarwna Europa" to jeden z trzech, przygotowanych przez ED-Bydgoszcz konkursów w ramach inicjatywy „Zjednoczeni w różnorodności". Namaluj i pokaż nam jak wielobarwna jest Unia Europejska. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody: wycieczka do Brukseli lub Strasburg, modne gadżety, gry i książki. Przypominamy termin nadsyłania prac: 10 grudnia 2017 r.

 

Oferta pracy w Europe Direct - Bydgoszcz2017-11-17

Wyższa Szkoła Gospodarki poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz. Sprawdź szczegóły oferty pracy! Czekamy na CV zainteresowanych kandydatów.