Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Poznaj młodych ludzi z innych krajów w Bydgoszczy!2018-08-10

Chcesz poznać młodzież z Francji, Włoch, Chorwacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Słowacji? Interesuje Cię temat migracji? Mówisz komunikatywnie po angielsku? Jesteś w wieku 13-25 lat? Jeśli odpowiedziałeś/aś "TAK!" na wszystkie pytania to skontaktuj się z nami! 

Zakończ toksyczny związek z plastikiem!2018-08-09

Ahhh... Trudno jest się oprzeć uwodzicielskiej mocy plastikowych produktów jednorazowego użytku takich jak słomka, plastikowa torba bądź lizaki z plastikowym patyczkiem. Czy Ty też dajesz się im uwieść?! Czy wiesz, że te produkty, które użyjesz tylko raz będą rozkładać się na naszej planecie przez setki lat?! Chroń nasze plaże i oceany. Zakończ toksyczny związek z plastikiem i zbuduj długotrwały związek z solidnym partnerem. Czytaj dalej! Polecamy! https://www.bereadytochange.eu/pl/

Nowość na jednolitym rynku cyfrowym!2018-08-07

Poznaj swoje prawa cyfrowe! Tym bardziej, jeśli wyjeżdżasz za granicę na wakację bądź służbowo. W zeszłym roku zniesione zostały dodatkowe opłaty za roaming. Teraz będziemy mieć dostęp do internetowego abonamentu na telewizję, filmy, transmisje sportowe, muzykę czy e-książki. Przepisy zapewnią nam lepszą kontrolę nad danymi osobowymi.

Więcej: https://ec.europa.eu/poland/news/cyfrowe-wakacje_pl

Wyraź swoją opinię!2018-08-06

Podziel się swoją opinią na temat szkodliwości papierosów klikając w poniższy link. Pomóż Komisji Europejskiej dokonać przeglądu prawodawstwa UE w celu zapewnienia lepszego poziomu ochrony zdrowia:


http://europa.eu/!Kr67kq 
#EUHaveYourSay

STOP dla handlu ludźmi2018-07-30

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi! Wg Global Report on Trafficking in Person 2014, aż 1/3 zidetyfikowanych ofiar handlu ludźmi na świecie to dzieci, a 70% ofiar to dziewczynki i kobiety! ‼️STOP ‼️#HumanTrafficking

Nasi strażacy pomagają w Szwecji!2018-07-27

Polscy strażacy pomagają gasić pożary w Szwecji! Skala zniszczeń jest ogromna, konieczna jest pomoc innych krajów! Jesteśmy dumni z naszych strażaków!
Więcej: http://ec.europa.eu/echo/what/civil-protection/mechanism_en
             https://www.facebook.com/ec.humanitarian.aid/