Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Naukowo, rodzinnie i... europejsko2016-05-23

Po raz kolejny Europejskie Koło Fortuny "wkręciło się" na piknik naukowo-rodzinny w ostatnim dniu Bydgoskiego Festiwalu Nauki. PIE Europe Direct - Bydgoszcz promowaliśmy w sobotę na Wyspie Młyńskiej.

Dzień Europy w Bydgoszczy za nami2016-05-07

Quizy i zabawy, konkursy, spotkanie z Syriuszem, a nawet... europejski pokaz mody! Między innymi w takich atrakcjach brały udział dzieci, które gościliśmy podczas obchodów Dnia Europy 2016 w Bydgoszczy.

Nowe numery biuletynów ED-Bydgoszcz2016-04-01

W nowych numerach naszych biuletynów informacyjnych przybliżamy temat geo-blockingu, odpowiadamy na praktyczne pytania o plan inwestycyjny dla Europy i informujemy o funduszach na wymiany młodzieżowe i partnerstwa międzynarodowe.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!2016-03-24

Zespół Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz przy WSG życzy ciepłych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Informujemy, że w piątek 25 marca biuro PIE ED-Bydgoszcz będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu tuż po świętach.

Międzynarodowa współpraca w branży WOD-KAN2016-03-21

Myślisz o nawiązaniu współpracy międzynarodowej w branży WOD-KAN? W imieniu kujawsko-pomorskiego punktu Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej towarzyszącej kolejnej edycji Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji.

Fotorelacja z rozdania nagród w europejskich konkursach2016-03-15

Wycieczki do Brukseli, tablety, gry "Gwiezdny Express", multimedialne narzędzia do nauki języków obcych - to nagrody jakie otrzymali w poniedziałek laureaci VI edycji konkursów dotyczących różnorodności kulturowej i językowej UE.