Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Co wiemy o UE?2017-02-10

Strony internetowe instytucji UE, punkty informacyjne Europe Direct, media społecznościowe, spotkania w tzw. "Domach Europy"... Skąd obywatele najchętniej czerpią informacje o UE? Trwają konsultacje społeczne na temat działań komunikacyjnych Komisji i Parlamentu Europejskiego.

Porozmawiajmy o funduszach UE2017-02-02

Sprawdź czy Twój projekt ma szansę na dofinansowanie! Zapraszamy do naszej siedziby na comiesięczne spotkanie z ekspertem ds. funduszy europejskich, które odbędzie się 27 lutego w godz. 16:00-19:00.

3 lutego biuro nieczynne2017-02-01

Informujemy, że 3 lutego biuro PIE ED-Bydgoszcz będzie nieczynne ze względu na działania poza Bydgoszczą. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zachęcamy w tym dniu do kontaktu przez e-mail lub media społecznościowe.

Konkretne rezultaty polityki spójności UE2017-01-26

Inwestycje z zakresu polityki spójności miały pozytywne, wymierne skutki dla UE, od tworzenia nowych miejsc pracy, przez pozytywny wpływ na różnice między regionami, aż po wzrost PKB. Prezentujemy ciekawe infografiki na ten temat.

Startuje Olimpiada "Gwiedzny Krąg"2017-01-25

Uwaga, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych! Ruszyła rejestracja do XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "Gwiezdny Krąg". To prestiżowy konkurs wiedzy o UE, a do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym staże w Brukseli!

Działaj lokalnie z Młodzieżowym Parlamentem Europejskim2017-01-24

Młodzieżowe informacje, kreatywne pomysły, wspólne działania... Tu każdy dając coś od siebie, znajduje coś dla siebie. Zapraszamy na kolejne spotkanie MPE 25 stycznia.