Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Aktualności

Dzień Europy za nami2017-05-09

Kolejny Dzień Europy za nami! 9 maja w Bydgoszczy nie zabrakło dźwięków "Ody do radości", żółtych tulipanów, konkursów i zabaw europejskich ani Syriusza! Fotorelację z Dnia Europy w Bydgoszczy możecie obejrzeć na naszym Facebookowym fanpage'u.

Dzień Europy w Bydgoszczy2017-04-25

Dzień Europy to święto pokoju i jedności w Europie. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i okolic, a szczególnie dzieci, do udziału w festynie europejskim 9 maja 2017 r. na kampus WSG (do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej), który tego dnia zamieni się w „miasteczko europejskie”.

Biuro ED-Bydgoszcz nieczynne2017-04-24

W dniach 26 kwietnia - 3 maja biuro PIE ED-Bydgoszcz będzie nieczynne. Podczas naszej nieobecności zachęcamy do pozostawiania nam wiadomości e-mail lub kontaktu przez Facebook czy Twitter. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia!

Spotkanie Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego2017-04-14

MPE mobilizuje już siły przed majowymi obchodami Dnia Europy. Chcesz działać razem z nami i zdobyć cenne doświadczenia? Zapraszamy na spotkanie 19 kwietnia o 15:30 do WSG.

Najlepsze prace licencjackie i magisterskie poświęcone UE2017-04-12

VIII edycja konkursu na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych Unii Europejskiej rozstrzygnięta! Prezentujemy listę laureatów.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!2017-04-11

Zespół Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz przy WSG życzy spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Informujemy, że w dniach 13-17 kwietnia nasze biuro będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu tuż po świętach.