Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Już w najbliższy czwartek Dialog Obywatelski z Januszem Wojciechowskim2020-04-28

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dialog Obywatelski z komisarzem UE Januszem Wojciechowskim ONLINE, który odbędzie się w czwartek 30 kwietnia br. w godz. 14:00-15:00.

Naszym gościem będzie

Dialog Obywatelski już 30 kwietnia! Zachęcamy do udziału.2020-04-27

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dialogu Obywatelskim ONLINE, który odbędzie się w czwartek 30 kwietnia w godz. 14:00-15:00. Gościem będzie Janusz Wojciechowski, komisarz UE ds. rolnictwa i rozwoju wsi, a spotkanie poprowadzi red. Maciej Zakrocki. Oczywiście będzie można zadawać pytania! Zapraszamy do dyskusji.

Link do transmisji: https://www.politykainsight.pl/live

Potwierdzenie udziału: wydarzenia@politykainsight.pl

Bezpłatny dostęp do eTranslation dla MŚP2020-04-22

Bezpłatny dostęp do eTranslation – narzędzia Komisji Europejskiej do tłumaczenia maszynowego #eTranslation

Szanowni mali i średni przedsiębiorcy w całej Europie!

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie tłumaczeń, to warto pamiętać, że wszystkie europejskie małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) mogą już korzystać z udostępnianej przez Komisję Europejską bezpiecznej internetowej usługi tłumaczenia maszynowego: eTranslation - https://ec.europa.eu/…/dis…/CEFDIGITAL/eTranslation+for+SMEs

Jest ona oferowana bezpłatnie i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki możliwości tłumaczenia dokumentów i tekstów w 27 językach.

Temat: Europa - dostępna nowa wersja publikacji dla dzieci 2020-04-22

Drodzy nauczyciele i nie tylko!
Nowa po-brexitowa wersja scenariuszy lekcji europejskich już dostępna. Link na EUbookshop skąd można pobrać PDF lub ePub https://op.europa.eu/s/n3Mv