Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

We are looking for 2 volunteers for 9 months2020-07-27
Attention!! We are looking for 2 volunteers for 9 months
The CRIJ Normandie - Europe Direct (information youth center) is looking for 2 European Solidarity Corps volunteers from European Union Members States between 18 and 30 years old, starting in September 2020, for 9 months.
Obejrzyj najnowszy film o roli pszczół w naszym ekosystemie2020-07-24

W centrum Bydgoszczy, na dachu Wyższej Szkoły Gospodarki znajduje się pasieka. Nasi pszczelarze zaglądają do uli pszczelich i opowiadają o roli pszczół w naszym ekosystemie. Pamiętajmy, jeżeli wyginą pszczoły nie będzie też nas - ludzi! Chrońmy pszczoły!

Obejrzyj nasz film tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zmebyBQnQlM

Zgłoszenia do Nagrody EKES-u za Solidarność Obywatelską w dziedzinie walki z koronawirusem2020-07-23

KONKURS!

Zgłoszenia do Nagrody EKES-u za Solidarność Obywatelską w dziedzinie walki z koronawirusem

EKES nagrodzi do 29 inicjatyw solidarnościowych podejmowanych w UE i w Zjednoczonym Królestwie na rzecz zwalczania COVID-19 i przeciwdziałania jego katastrofalnym skutkom

Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES) ogłasza konkurs na Nagrodę za Solidarność Obywatelską – jednorazowe wydarzenie na specjalny temat „Społeczeństwo obywatelskie w walce z COVID-19”, które w tym roku zastąpi sztandarową Nagrodę dla Społeczeństwa Obywatelskiego.

Zajęcia o Unii Europejskiej2020-07-22
Dzień dobry!
Udało nam się już naładować akumulatory dzięki uczestnikom półkolonii na WSG! Rozmawialiśmy o Europie, krajach, językach, walutach, zwyczajach i nie tylko! Oprócz tego rozmawialiśmy o podróżach i rozwiązywaliśmy zagadki. Podczas tego spotkania nabraliśmy więcej energii niż pijąc filiżankę kawy.