Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Namaluj nam Unię - konkurs "Wielobrawna Europa" ogłoszony2017-11-20

„Wielobarwna Europa" to jeden z trzech, przygotowanych przez ED-Bydgoszcz konkursów w ramach inicjatywy „Zjednoczeni w różnorodności". Namaluj i pokaż nam jak wielobarwna jest Unia Europejska. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody: wycieczka do Brukseli lub Strasburg, modne gadżety, gry i książki. Przypominamy termin nadsyłania prac: 10 grudnia 2017 r.

 

Oferta pracy w Europe Direct - Bydgoszcz2017-11-17

Wyższa Szkoła Gospodarki poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz. Sprawdź szczegóły oferty pracy! Czekamy na CV zainteresowanych kandydatów.

Przedłużony termin nadsyłania tekstów do czasopism naukowych2017-11-12

Przyjmujemy artykuły naukowe w j. polskim i angielskim do publikacji w punktowanych i recenzowanych czasopismach „Studia i analizy europejskie” oraz „Unia Europejska - perspektywy społeczno-ekonomiczne”. Na propozycje czekamy do 30 listopada!

"Zjednoczeni w różnorodności" - VIII edycja konkursów ogłoszona2017-11-09

Namaluj, sfotografuj, opisz jak wielobarwna kulturowo i językowo jest Europa i wygraj: wycieczkę do Brukseli lub Strasburga, modny gadżet elektroniczny, multimedialne narzędzia do nauki języków obcych i gry europejskie! Weź udział w tegorocznej edycji konkursów "Zjednoczeni w różnorodności".