Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Ostatni w tym roku dyżur doradcy ds. funduszy przed nami2017-11-29

Masz pytanie dotyczące pozyskania środków z Unii Europejskiej na założenie lub rozwinięcie biznesu. Dobrze trafiłeś. Europe Direct – Bydgoszcz zaprasza  w najbliższy poniedziałek – 4. grudnia, godz.15.00-18.00 na kolejny dyżur doradcy ds. funduszy europejskich. Miejsce: Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu (parter, sala nr 3)

Młodzieżowy Parlament Europejski w akcji!2017-11-23

Już jutro kolejne spotkanie Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego. Nasz Parlament to grupa aktywnej młodzieży, lokalnie zaangażowanej w sprawy europejskiej wagi. Nie czekaj, dołącz do nas!

Szkolenie „Europa dla biznesu – szanse i wyzwania” za nami2017-11-21

Szkolenie „Europa dla biznesu – szanse i wyzwania” za nami. Jak założyć własną firmę? Skąd pozyskać pieniądze na jej założenie lub rozwinięcie? Na te i inne pytania odpowiadał nasz ekspert. Oprócz wiedzy nasi słuchacze otrzymali również bezpłatne publikacje i inne materiały informacyjne. Zobaczcie kilka zdjęć z wydarzenia, które zorganizowane zostało w Inowrocławiu przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu.