Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Archiwum

Już są! Wywiady ze studentami zagranicznymi WSG!2018-05-22

Chcesz dowiedzieć się co obecnie robi Młodzieżowy Parlament Europejski (MPE)? I dlaczego młodzież ma właśnie okazję opalać się na plaży we Francji?

Chcesz sprawdzić filmik o tytule "Tożsamość" z udziałem studentów zagranicznych Wyższej Szkoły Gospodarki? Studenci pochodzą z Indii, Etiopii oraz Sri Lanki. 

Jeśli tak to czytaj dalej!

 

Bydgoski Festiwal Nauki dotrze aż do Inowrocławia!2018-05-21

25 maja od godz. 10:00 zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu. W ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki zapraszamy na seminarium z cyklu „Unia Europejska Trzeciego Wieku” o godz. 10:00 oraz warsztaty europejskie "Europa tu i teraz" dla dzieci szkół podstawowych o godz. 11:30. Zapraszamy również do naszego stoiska z publikacjami o Unii Europejskiej oraz gadżetami dla dzieci i dorosłych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami: europedirect-bydgoszcz@byd.pl

Konsultacje w sprawie przyszłości Europy2018-05-16

Chcesz brać aktywny udział w kształtowniu Europy?
Weź udział w konsultacjach w sprawie przyszłości Europy?
https://ec.europa.eu/commission/consultation-future-europe_pl
https://ec.europa.eu/info/consultations_pl

Debata o przyszłości Europy2018-05-15

Dziś na kampusie Wyższej Szkoły Gospodarki odbyła się debata  o przyszłości Europy. Bardzo ciekawe spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowe XV Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniowie Zespołu Szkół Handlowych. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych debatach!