Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Konkurs na instagramie #IamEurope!

Weź udział w konkursie na Instagramie "I am Europe" i wygraj wycieczkę na dzień otwarty w Parlamencie Europejskim w Brukseli!

Zbliżają się wybory europejskie, które ukształtują przyszłość UE. Ale Europa jest i zawsze będzie o nas wszystkich. Więc podziel się portretem przedstawiającym twarze Europy, aby wygrać wycieczkę do Parlamentu Europejskiego w Brukseli 4 maja.

ZASADY

Podziel się swoim zdjęciem lub kimś wyjątkowym i opowiedz nam o historii zdjęcia

Podczas zamieszczania swojego zdjęcia użyj hashtagu #iameurope i tagu @europeanparliament

Subskrybuj europejską platformę wyborczą: thistimeimvoting.eu
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 kwietnia o 12:00

Kto może wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, musisz mieszkać w kraju UE (w tym w Wielkiej Brytanii), mieć ukończone 18 lat, mieć pełne prawa autorskie do swoich zdjęć, mieć swoje konto publiczne i być gotowym na podróż do Brukseli 4 maja.

NAGRODA

Będzie sześciu zwycięzców: pięciu wybranych przez nas i przez Ciebie. Podczas konkursu będziemy regramować niektóre z Twoich najlepszych ujęć na koncie Instagram Parlamentu Europejskiego, a najbardziej lubiany będzie zwycięzcą.


Zwycięskie zdjęcia wraz z większym wyborem najlepszych portretów będą wyświetlane w Parlamencie w Brukseli w ramach wystawy 4 maja, na którą zaproszonych zostanie sześciu zwycięzców.

Potrzebujesz inspiracji?

Zainspiruj się pięknym ujęciem pokazanym powyżej autorstwa Miha ela Noroc (@ the.atlas.of.beauty), rumuńskiego fotografa rejestrującego portrety i historie kobiet na całym świecie lub jednego z innych wspaniałych zdjęć poniżej.